medyum murat

yeterki istemesini bil..

Rüyada Balık Tutmak Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada balık tutmak işlerinizin yoluna gireceğine, elde edilecek rızka, gelirin artacağını, para ve ve menfaat elde edileceğine delalet eder. Rüyasında denizde balık tuttuğunu görenin eline para geçer ve sevinçli haberler alır. Taze balık tutmak hayır, fayda ve ferahlayacağı bir söz anlamına gelir.

Çok sayıda balığı tutması servete ve balığı tutanın ele geçecek toplu paradır. Rüya sahibinin helalinden kazanç edeceğine yorulur ve büyük bir kısmettir.

Rüyada Karanlık Sularda Balık Tutmak: Yakın zamanda kötülük, acılar veya sıkıntı ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir.

Tuzlu Sularda Balık Tutmak: Zorluklarla karşılaşacağınız anlamına gelmektedir.

TUTTUĞU BALIĞI KAÇIRMAK: Yaklaşan kısmet ve servet olarak yorumlanır.

1: Rüyada Balık Yakalamak

Kişinin rüyasında balık yakalaması mülk edinmeye ve sürekli fayda elde edeceğine tabir edilir. Rüyada temiz sularda balık yakalamak para ya da güzel sözler işiteceğiniz ya da bir oğul sahibi olacağınıza işaret etmektedir.


2: Rüyada büyük balık tutmak

Rüyayı görenin çalışmasının ve emeğinin karşılığını alacağını gösterir. Rüyada kocaman büyük bir balık tutmak maddi anlamda kazanç elde etmektir. Bazı tabirciler büyük balıkları tutan kişinin çalışmadan elde edeceği kazanç şeklinde tabir etmişlerdir.


3: Rüyada balık tuttuğunu görmek

Kişinin rüyasında balık tuttuğunu görmesi rüya sahibinin elde edeceği büyük maddi ve manevi kazancı gösterir. Rüyada büyük bir balık tuttuğunu görmek kişinin kısmetinin açılacağına ve eline bir miktar helal para geçeceğine işaret eder.


4: Rüyada Elle Balık Tutmak

Elle balık tutulması kararlılık ve hırs olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin önüne gelecek zorlu işlerin üstesinden geleceğine yorulur. Rüyada elle balık yakalamak büyük kısmettir. Eliyle balık tutan her ne şekilde olursa olsun şansının açılacağına rivayet edilir.

Rüyada Elle balık tutmak rüyayı görenin helalinden rızkını kazanacağına yorumlanır. Emeğinin karşılığını görmeye ve bereketli bir gelir elde etmesine işaret eder. Rüyada elle büyük balık yakalamak ise emeğinin karşılığını almaya işaret eder.


5: Rüyada balık avlamak

Kişinin çok balık avlaması rüyayı gören kişinin mülk ve paraya evli için çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Rüyada balık avlamak kişinin mutlu olacağı iç açıcı müjdeli bir habere yorumlanır. Aynı zamanda bu haber sayesinde rüya sahibinin elde edeceği kazancı ifade eder.

İş hayatında büyük bir fırsatına veya yapacağı yeni bir işte büyük bir fırsat şeklinde yorumlanır.