medyum murat

yeterki istemesini bil..

Rüyada Yağ Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağ görmek, mal, nimet, güzel bir eşe ve iyi bir söze işarettir. Kokusu bozuk ve kötü yağ görmek, ahlaksız bir kimseye , fasık bir adama ve çirkin bir söze işarettir. İnsanı mutlu eden şeylere, hayata anlam veren değerlere, Yemekteki fazlalık ya da eksiklik niyet ve işteki eksiklik ya da taşkınlığa, İçyağının azı lezzet ve afiyete, fazlası katı kalpliliğe ve cimriliğe yorumlanır.

da yağ görmek, büyük bir saadete doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunuza işarettir.

Kuyrukyağı sadık ve munis eşe, insana gönülden bağlı akraba ve dostlara, Bitkisel yağ misafire ya da hastalığa, Kuyruk ve içyağı nimet, ucuzluk, bereket, işlerin yolunda gitmesine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Yağını Çıkarmak, Zeytinyağı.)

Rüyada yağ görmek, büyük bir saadete doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunuza yorumlanır. Hem kendi hem başka insanların yaşamlarını kontrol altına almış bir insana yorumlanır. Bol miktarda sıvı yağ, mutluluğun haberidir.Hem kendi, hem de başka insanların hayatını kontrol altına almışsınız. Bol miktarda sıvı yağ görmek, mutluluğun işaretidir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yağ görmek, mal, nimet, güzel bir hanim ve iyi bir söze işarettir. Kokusu bozuk ve kötü yağ görmek, ahlaksız bir hanıma, fasik bir adama ve çirkin bir söze işarettir.